Obľúbená tvár televízie Joj Aneta Parišková prekvapila nejedného fanúšika mimoriadnym rozhodnutím. S manželom Miroslavom a so svojimi tromi synmi sa presťahovala na slnečnú Floridu a dopriala si tak vytúžený odpočinok i väčšiu dávku slobody.

Moderátorka spravodajstva prešla v posledných mesiacoch hotovým peklom. Okrem toho, že sa musela vzdať svojho podnikateľského života a škôlku bola nútená zatvoriť, sa jej zakrátko na to potvrdilo závažné ochorenie. Aj keď tvrdí, že boj zatiaľ nevyhrala a šampanské môže búchať až o dva roky, úsmev na tvári sa jej stále nevytráca.

Najnovšie však Aneta prekvapila zaujímavou fotografiou spoza veľkej mláky. V USA si záujemcovia o vakcínu môžu sami zvoliť typ očkovacej látky a takto sa rozhodla ona: “Florida už očkuje proti Covid-19 všetkých svojich dospelých obyvateľov, ktorí majú záujem. A tak som už zaočkovaná aj ja. Vybrala som si vakcínu od Johnson & Johnson. Očkovanie tu zabezpečujú nielen zdravotníci, ale napríklad aj vojaci. Tí po zaočkovaní dokonca ponúkajú fotografické služby. Aj so správnym zarámovaním,” popisuje bojovníčka Aneta.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/aneta_pariskova_official