Obľúbená jojkárska moderátorka Aneta Parišková si pred pár týždňami vypočula desivú diagnózu, ktorá jej obrátila život naruby. Okamžite preto podstúpila operáciu a následne aj liečbu, pričom tá ju napriek odhodlaniu bojovať zo všetkých síl pripútala na nemocničné lôžko.

Aneta Parišková momentálne bojuje s non-hodgkinov lymfómom, ktorý diagnostikovali aj českému spevákovi Karlovi Gottovi (†80). Moderátorka má za sebou prvý cyklus chemoterapie, v dôsledku čoho prišla o vlasy.

Aj keď ešte ani zďaleka nemá vyhraté, najväčšou oporou jej ostáva manžel Miroslav a traja synovia z predchádzajúcich manželstiev. 46-ročná blondínka síce trávi veľa času medzi stenami nemocničnej izby, avšak tentokrát ju muži jej života zobrali na nevšedný výlet.

Spoločne vyrazili na “trojmedzie“ v Rusovciach, kde je možné nachádzať sa v jednom čase naraz v troch štátoch, a to na Slovensku, v Maďarsku a Rakúsku. ,,Bolo skvelé byť vonku a mať aspoň na chvíľu pocit, že zase žijem normálne,“ napísala na sociálnej sieti spokojná Aneta.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/aneta_pariskova_official  |  Foto: IG/aneta_pariskova_official, FB/Aneta Parišková