Angelina Jolie a Brad Pitt sú už tri roky v rozvodom konaní a len nedávno sa konečne dohodli na výchove ich šiestich detí. Posledne sa však nezdržali a takto dopadlo ich stretnutie! 

Najkrajší hollywoodsky pár je dnes už len minulosťou a dvojica sa celé tri roky naťahuje s rozvodom a súdmi. Prednedávnom sa však konečne dohodli na starostlivosti o ich šesť detí, hoci na oficiálny rozvod si budú musieť počkať približne do júna tohto roka. Na svet sa dostala aj informácia o údajnom tehotenstve Jennifer Aniston, ktorá sa mala dať s Bradom dokopy, no pravdu odhalil jediný detail.

Brad aj Angelina už boli niekoľkokrát spájaní aj s ďalšími slávnymi menami Hollywoodu a najnovšie sa potvrdilo, že Brad prvýkrát oficiálne randí s krásnou herečkou. Brunetka sa zas v médiách objavuje s alarmujúcimi fotkami, na ktorých je zo dňa na deň chudšia a doslova mizne pre očami.

Duo Brangelina sa však konečne prvýkrát od súdnych štvaníc objavilo spoločne na verejnosti a došlo k povojnovému stretnutiu, ktoré ale zrejme nedopadlo tak, ako by si niektorí fanúšikovia želali. Nečakajte žiadne bozky ani záhadné úsmevy. Angelina sa s Bradom opäť pohádala a pri výmene názorov výrazne gestikulovala. Brad zas chodil nepokojne po miestnosti, až kým dvojicu neupokojoval neznámy muž. Ktovie, čo je dôvodom hádky tentokrát?

https://www.instagram.com/p/BtSs2HmBcxH/?utm_source=ig_web_copy_link

https://www.instagram.com/p/BtSoIzIl7n8/?utm_source=ig_web_copy_link

Zdroj: newidea.com │ Foto: Twitter, Instagram