Sebavedomá, príťažlivá, úspešná! Tak by sme mohli opísať Angelinu Jolie v období jej najväčšej slávy. Natáčala film za filmom, zarábala milióny a v súkromí mala šťastnú rodinu. Rozvod s Bradom Pittom a porucha príjmu potravy sa však na nej výrazne podpísali, pričom najnovším záberom fanúšikov opäť poriadne vystrašila.

V posledných mesiacoch sa v súvislosti so slávnou herečkou rozoberá predovšetkým jej zdravotný stav. Nesmierne náročný rozvod ju zničil ako psychicky, tak aj fyzicky. Začala sa strácať pred očami, a dokonca má vážiť iba alarmujúcich 34 kilogramov.

Aj napriek tomu, že sa filmová Lara Croft údajne stravuje iba kockami ľadu, bylinkovými čajmi a semienkami, na verejnosti pôsobí šťastne so širokým úsmevom na tvári. Pred pár dňami bola dokonca zachytená na balkóne v Paríži, kde fotila kampaň na nový parfém.

S radosťou kývala verným fanúšikom, ktorí si však okamžite všimli jej kostnaté a tenučké ručičky. Zrejme oprávnene sa obávajú o jej stravovacie návyky. Mnohí lekári sa verejne vyjadrili, že ak šesťnásobná matka nezmení svoj životný štýl, čoskoro môže pokojne skolabovať. Myslíte si, že jej vzhľad je v poriadku?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pagesix.com  |  Foto: Twitter