Donedávna pôsobili ako šťastný a dokonalý pár a teraz toto! Snáď celý svet ostal prekvapený, keď herečka Angelina Jolie požiadala o rozvodov a na Brada začala neustále vyťahovať nové a nové tromfy.

Angelina vraj mala svojho manžela dlhšiu dobu podozrievať z nevery a tak si najala súkromného detektíva, ktorý mal všetko skutočne aj dokázať. Okrem toho uviedla ako dôvod rozvodu rozdielne názory vo výchove ich detí či dokonca Bradovu obľubu v ľahkých drogách.

Zdá sa, že problémov v ich vzťahu muselo byť viac, keďže sa Angelina rozhodla pre radikálny krok. Najala si totiž jednu z najlepších rozvodových právničiek v Hollywoode Lauru Wasser, ktorá pomohla už viacerým prominentným klientom dosiahnuť svoje. O tom, že je najlepšia svedčí aj fakt, že za hodinu práce si účtuje šesťsto dolárov. Okrem Jolie, využíva jej služby aj Johny Depp pri rozvode s Amber Heard, najala si ju aj Britney Spears, ktorej zachránila milióny či pomohla pri rozvode Gwen Stefani.

Uvidíme, ako sa celá situácia okolo prominentného páru bude ďalej vyvíjať a či herci naozaj spustili medzi sebou nekompromisnú vojnu.

Zdroj: nytimes.com | Foto: gettyimages.com