Angelina Jolie (43) má s Bradom Pittom (55) dokopy šesť detí, z ktorých tri si pred časom adoptovali. Ich ratolesti ale medzičasom poriadne vyrástli a keď ich kráska predstavila na nedávnej filmovej akcii, ľudia neverili vlastným očiam.

Angelina a Brad prechádzajú náročným rozvodovým procesom, ktorý ani po dvoch rokoch nie je uzavretý. Dvojica sa ale konečne dohodla na striedavej starostlivosti, a dokonca sa po dlhej dobe spolu konečne stretli. Svetoznáma herečka sa ale so svojimi pokladmi na verejných akciách príliš často neukazuje a radšej sa venuje svojej rodine.

Nedávno ale urobila výnimku, keď s nimi zavítala na premiéru filmu „The Boy Who Harnessed The Wind“ v New Yorku. Aj keď si v tejto snímke Angelina nezahrala, večerom sprevádzala ako moderátorka a ukázala svoje deti, ktoré medzičasom poriadne vyrástli.

Maddox (17), Zahara (14), Pax (15), Shiloh (12), Vivienne (10) a Nox (10) majú už od tých drobcov, ktorí sa motali okolo maminých nôh, skutočne ďaleko. Najkontroverznejšou a najviac diskutovanou je práve dcéra Shiloh, ktorá sa rada oblieka v chlapčenskom štýle a tomu prispôsobuje aj svoj účes. Dokonca sa netají tým, že chce byť chlapcom a myslí si, že je jednou z bratov. Rodinke to ale na premiére veľmi pristalo a všetci rozdávali naokolo šťastné úsmevy.

Zdroj: harpersbazaar.com │ Foto: Twitter, Instagram