33-ročná herecká tvár spolu so svojim 52-ročným manželom prežívajú jedno z najkrajších období. Po deviatich mesiacoch konečne na svet privítali svojho prvého potomka a svoju malú dcérku stihli už aj predstaviť celému svetu. 

Amber Tamblyn je známa osobnosť, ktorú si môžete pamätať z mnohých obľúbených snímok. Strihla si hlavnú úlohu v tínedžerskom seriáli Joan z Arkádie, blysla sa aj v humornom sitkome Dva a pol chlapa alebo si zahrala po boku sarkastického Dr. Housa.

Televízna hviezda sa vydala za známeho herca a stand-up komika Davida Crossa v roku 2012. Aj napriek vyššiemu vekovému rozdielu sa z nich stali pyšní rodičia a Amber v súčasnosti vymenila hranie za mamičkovské povinnosti.

21. februára 2017 priviedla na svet svoje prvé dieťa. Herečka tesne po pôrode zverejnila na svojom Instagrame prvé video a svojich fanúšikov chvíľku nechala v tom, že jej dieťa dostalo meno Dauphinoise Petunia Brittany Scheherazade Von Funkinstein Mustard Witch RBG Cross Tamblyn-Bey jr. Ukázalo sa, že Amber s Davidom len žartovali a nakoniec prezradili jej skutočné meno. Bocian im priniesol dcérku Marlow Alice Cross. Pyšní rodičia sa so svojou najmenšou ratolesťou už stihli pochváliť aj na sociálnych sieťach.

Foto: Instagram