Anička Jakab Rakovská dokazuje, že je naozaj multifunkčná žena. Popri dvoch malých deťoch sa stíha venovať aj práci. Do nej však už, bohužiaľ, nepatrí účinkovanie v seriáli Dunaj, k vašim službám.

Chladnokrvná vražda predavačky Malvíny v seriáli Dunaj, k vašim službám, po ktorej ostal malý synček Ondrík, všetkých divákov poriadne šokovala. Medzi fanúšikmi sa ihneď začali vynárať konšpirácie, že za koncom herečky v úspešnom projekte môže stáť jej účasť v ďalšom obľúbenom televíznom programe Let’s Dance. Čo je na tom pravdy?

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Anic Jakab Rakovska (@anic.jakab.rakovska)

Anička Jakab Rakovská pre portál Pluska prezradila, že koniec Malvíny prekvapil aj ju samotnú. Let’s Dance tak na vine nie je. „Bolo mi to ľúto, pretože som ju mala veľmi rada, veľmi dobre mi ju písali. V ťažkých časoch dokázala nájsť životný nadhľad, ale zároveň úplne beriem dramaturgiu. Jednoducho pre ten dej to asi bolo potrebné,“ uviedla dvojnásobná mamina.

„Prišla linka masového vraha, bolo by blbé, keby nikto nezomrel,“ doplnila s úsmevom manželka herca Roba Jakaba, ktorej odchod okomentoval aj zdroj z TV Markíza.  „Jej postava sa už nemala kam ďalej vyvíjať. Preto toto rozhodnutie,“ uviedol pre Plusku anonym.

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa Let’s Dance (@letsdance.markiza)

Zdroj: Pluska | Foto: Instagram/tvmarkizaofficial