Česká speváčka Anička Slováčková (24) sa koncom októbra zverila fanúšikom, že si na ľavom prsníku našla hrčku. Výsledky vyšetrení nakoniec preukázali rakovinu, no mladá kráska je odhodlaná bojovať a zákernú chorobu poraziť.

Anička Slováčková je dcérou herečky Dády Patrasovej (63) a hudobníka Felixa Slováčka (76). V minulosti si našla hrčku na prsníku, no výsledky nakoniec dopadli dobre a nádor bol nezhubný. Pred pár týždňami sa však situácia zopakovala, pričom verdikt lekárov už nebol tak priaznivý.

Hviezda českej verzie šou Tvoja tvár znie povedome sa tak naplno pustila do liečby, a dokonca si ešte pred prvou fázou chemoterapie oholila celú hlavu, keďže sa nechcela prizerať, ako jej pomaly vypadávajú vlasy. Vianočné sviatky však trávi s rodinou, pričom sa pripravuje na ďalšiu náročnú liečbu.

V januári totiž 24-ročná kráska podstúpi druhú fázu chemoterapie, no zdá sa, že prognózy sú veľmi pozitívne už teraz. ,,Dvanásť týždňov, každý týždeň jedna. A potom operácia. Vyzerá to dobre, pretože to lekári podchytili včas. Aj rodina je pokojnejšia. Drží mi palce, hrozne mi to pomáha,“ uviedla statočná hudobníčka pre extra.cz.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extra.cz  |  Foto: Facebook/Divadlo Hybernia, Muzikálový talent, YouTube  |  Video: YouTube