Anna Belousovová sa obráti na súd: Polícia ju označila za…!

Dátum:

Jedna zo zakladajúcich členiek strany SNS už niekoľko rokov nie je súčasťou aktívnej politiky, no naďalej intenzívne sleduje dianie na Slovensku. Svoje názory pravidelne prezentuje na sociálnej sieti, pričom si rozhodne nedáva servítku pred ústa. Zrejme aj to je jedným z dôvodov, prečo sa najnovšie dostala do konfliktu s mužmi zákona.

Anna Belousovová pred pár dňami vyhlásila, že Ukrajina zvyšuje tarifné poplatky za tranzit ropy cez ropovod Družba smerom na Slovensko a Maďarsko. V príspevku na sociálnej sieti upozornila, že cena sa zdvihne na 11,5 eura za tonu z doterajších 8,6 eura za tonu. ,,Tarifné poplatky za tranzit cez územie Ukrajiny budú teda pre Slovensko zvýšené o jednu tretinu,“ napísala bývalá politička.

Na jej vyjadrenia najnovšie zareagovala polícia prostredníctvom profilu s názvom ,,Hoaxy a podvody- Polícia SR“. Muži zákona kontaktovali spoločnosť Transpetrol, a.s., ktorá sprostredkováva prepravu medzi Slovenskom a Ukrajinou, pričom potvrdila, že naša krajina neplatí žiadne tarifné poplatky za tranzit ropy ukrajinským územím. ,,Ide o poplašnú správu, ktorej cieľom je pobúriť a zneistiť slovenskú verejnosť,“ upozornili ochrancovia zákona.

Oficiálne stanovisko však rodáčku z Vysokej nad Kysucou poriadne rozčúlilo. Uvedený policajný profil ju totiž označil za klamárku a šíriteľku poplašných správ. Naďalej trvá na tom, že informácie, ktoré zverejnila, sú pravdivé. Belousovová je presvedčená, že bola naplnená skutková podstata trestného činu ohovárania a poškodenia mena. Podľa jej slov plánuje v najbližších dňoch na admina facebookovej stránky podať trestné oznámenie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Anna Belousovová  |  Foto: YT/zvtv, FB/Hoaxy a podvody-Polícia SR

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...