Je mladá a krásna, no predovšetkým poriadna mrcha. Namiesto citov má v srdci peňaženku, a to poriadne luxusnú. Známa zlatokopka sa však najnovšie rozhodla poučiť aj ďalšie ženy v ulovení poriadneho boháča. Svoje verné finty prezrádza na špeciálnych kurzoch.

Anna Bey pochádza zo Švédska, no momentálne žije v Londýne. Stala sa slávnou blogerkou, pričom má vlastný blog aj YouTube kanál pod názvom ,,Škola bohatstva“. V jednom z videí sa blondínka rozhodla prezradiť triky, ktoré učí aj na svojich kurzoch s cieľom získať zazobaného muža. Zrejme nie je nutné pripomínať, že 33-ročnú ženu absolútne nezaujímajú chudobní muži, ktorým sa oblúkom vyhýba.

Manuál pre zlatokopky:

  • V prípade make-upu by mali dámy chodiť nalíčené vždy a v akejkoľvek situácií. Nikdy totiž nemôžu vedieť, kedy stretnú toho “pravého“. Treba si však dávať pozor na extrémne líčenie, ktoré sa mnohým pánom nepáči.
  • Ženám taktiež odporúča, aby sa snažili mať na sebe kus oblečenia v červenej farbe. Najzaujímavejšie majú byť úzke nohavice alebo sukne daného odtieňa. U vplyvného muža má táto farba vyvolať vášeň a žiadostivosť.  
  • Dámy by si mali uvedomiť, že upravené vlasy aj nechty sú ich vizitkou. Vlasy by si rozhodne nemali dávať do zamotaného drdolu či nepekného copu. Farba nechtov by mala byť jemne ružová, púdrová či béžová. Žiadne výrazne farby, ktoré pôsobia vulgárne.
  • V prípade, ak sa slečne už podarilo boháča uloviť, na schôdzkach by mu mala venovať všetku pozornosť. Pravidelné sledovanie telefónu môže vzbudiť dojem, že muž nie je dostatočne zaujímavý.
  • Blogerka v poslednom bode upozorňuje dámy, aby si dávali pozor na slovník. Mali by sa snažiť hovoriť spisovne a vyhýbať sa nadávkam. Ak nastane situácia, že nerozumejú práci boháča, stačí používať slová ako “úžasné“ a “fascinujúce“.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: Instagram/schoolofaffluence, Facebook/Anna Bey