Širokú verejnosť šokoval prípad mladej ženy, ktorá sa uchýlila k absolútne bezcitnému činu. Matke, ktorá jej dala život, ho ona vzala. Detaily brunetkinho besnenia šokovali predovšetkým rodinných príslušníkov, ktorí sú v šoku a nevedia si konanie Anny vysvetliť.

Je to iba pár dní, čo došlo k brutálnej vražde 40-ročnej ženy, ktorá bola napadnutá vlastnou dcérou. Vražednú zbraň vzala do rúk moldavská hviezda Instagramu Anna Leikovic. Matku bodla kuchynským nožom a v čase, kedy ešte žila, jej vyrezala srdce, pľúca i črevá.

21-ročná kráska sa po útoku osprchovala a následne sa išla baviť so svojím priateľom. Zatknutá napokon bola v kamarátkinom byte o pár hodín neskôr. Dôvodom vraždy mala byť hádka, keďže matka mala vážne podozrenie, že jej dcéra berie drogy. Dohodla jej liečbu, čo Annu zrejme rozzúrilo.

Drogová závislosť vrahyne je viac ako pravdepodobná, keďže sa v súdnej sieni správala absolútne nevhodne. Na lavici obžalovaných ležala, čistila si nechty a nahlas sa smiala. V momente, keď ju sudca poslal do väzby a nariadil ďalšie vyšetrovanie, stála na lavici. Na otázky novinárov reagovala iba chichotaním. Pozostalá rodina žiada najvyšší trest.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: IG/anna.leikovic, Twitter  |  Video: Streamable.com