Anna zavraždila svoju matku (†40): Vyrezala jej srdce a potom…!

Dátum:

Širokú verejnosť šokoval prípad mladej ženy, ktorá sa uchýlila k absolútne bezcitnému činu. Matke, ktorá jej dala život, ho ona vzala. Detaily brunetkinho besnenia šokovali predovšetkým rodinných príslušníkov, ktorí sú v šoku a nevedia si konanie Anny vysvetliť.

Je to iba pár dní, čo došlo k brutálnej vražde 40-ročnej ženy, ktorá bola napadnutá vlastnou dcérou. Vražednú zbraň vzala do rúk moldavská hviezda Instagramu Anna Leikovic. Matku bodla kuchynským nožom a v čase, kedy ešte žila, jej vyrezala srdce, pľúca i črevá.

21-ročná kráska sa po útoku osprchovala a následne sa išla baviť so svojím priateľom. Zatknutá napokon bola v kamarátkinom byte o pár hodín neskôr. Dôvodom vraždy mala byť hádka, keďže matka mala vážne podozrenie, že jej dcéra berie drogy. Dohodla jej liečbu, čo Annu zrejme rozzúrilo.

Drogová závislosť vrahyne je viac ako pravdepodobná, keďže sa v súdnej sieni správala absolútne nevhodne. Na lavici obžalovaných ležala, čistila si nechty a nahlas sa smiala. V momente, keď ju sudca poslal do väzby a nariadil ďalšie vyšetrovanie, stála na lavici. Na otázky novinárov reagovala iba chichotaním. Pozostalá rodina žiada najvyšší trest.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: IG/anna.leikovic, Twitter  |  Video: Streamable.com

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Úprimné vyjadrenie Sulíka: TOTO si myslí o útokoch Igora Matoviča!

Kedysi sa spolu fotili pri spoločnom obede a dnes...

Miliardár Soros varuje pred Putinom: Premiér Heger odkazuje JEDINÉ!

Svetového ekonomického fóra vo švajčiarskom Davose sa zúčastnili lídri...

Slovenská polícia zachytila HROZBU: Anonym plánuje masovú vraždu!

Slovenská polícia zverejnila na sociálnej sieti šokujúcu správu. Anonym...

Nečakaný krok susednej krajiny: Vyhlásila stav vojnovej hrozby!

Ruská invázia na Ukrajinu sa oficiálne začala 24. februára...