Život Annamárie Horváthovej z rómskej osady by sme pokojne mohli prirovnať k španielskej telenovele, ktorá je plná zvratov a nesprávnych rozhodnutí. Aj keď nad tínedžerkou už takmer všetci mávli rukou, ona sa rozhodla nevzdať.

Neplánované tehotenstvo úspešnej športovkyne poriadne narušilo plány spojené s budúcou kariérou bežkyne. I keď zo začiatku jej matka Izabela trvala na potrate, Annamária náhle zmenila názor a rozhodla sa, že sa stane matkou. Osud to zariadil inak, keďže na konci septembra potratila.

Pre iba 16-ročnú dievčinu to bola tvrdá rana, keďže dúfala, že dieťa ju opäť spojí s jej starším partnerom Sebastiánom. To sa nestalo, keďže sa vrátil k bývalej partnerke, s ktorou má už dve deti. Zdá sa však, že sa vzchopila, keďže kontaktovala Norberta Peczeho z Atletického legionárskeho klubu v Moldave nad Bodvou, ktorý bol donedávna jej trénerom.

Annamária nabrala odvahu a spýtala sa, či ju bude opäť trénovať. ,,Súhlasil som, ale… Najprv, asi mesiac, sa bude ešte dávať zdravotne do poriadku. Potom musí dokázať, že má naozajstný záujem budovať svoju kariéru. Zatiaľ sme sa dohodli, že každý deň príde na 5 – 10 minút, povie, ako sa má, čo počas dňa robila… Po mesiaci, ak všetko dodrží, môžeme začať naplno trénovať,“ uviedol Pecze pre plusku.sk. Bežkyňa v ,,balerínkach“ tak opäť dostala šancu na úspešnú kariéru. Stále je však otázkou, či ju naplno využije.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: FB/Norbert Pecze, Athletic Legion Club-Moldava nad Bebravou