Americká popová speváčka Ariana Grande, na ktorej koncerte sa v pondelok v britskom Manchestri odpálil samovražedný atentátnik, pričom zahynulo 22 ľudí, prvýkrát od útoku širšie vyjadrila svoje pocity. Cez sociálnu sieť okrem iného napísala, že do Manchestru sa plánuje vrátiť. 

Prostredníctvom sociálnej siete napísala, že jej srdce, modlitby a myšlienky smerujú k obetiam útoku a ich najbližším. „Nie je nič, čo by som ja alebo ktokoľvek iný mohli urobiť preto, aby sme zmiernili bolesť, ktorú cítime, ale podávam svoju ruku, svoje srdce a všetko čo môžem dať tým, ktorí moju pomoc budú potrebovať“ odkázala speváčka.

https://twitter.com/ArianaGrande/status/868164986887176192

Okrem toho sa speváčka plánuje vrátiť do Manchestru, kde by mala odohrať benefičný koncert, ktorého výťažok pôjde pre blízkych obetí pondelňajšieho útoku. Speváčka Ariana Grande je z udalosti poriadne zdrvená, hovorilo sa aj o možnom ukončení kariéry. Speváčka tiež chce finančne pomôcť s pohrebmi jednotlivých obetí.

Útok v Manchestri, ktorý pravdepodobne spáchal Salam Abedi si vyžiadal 22 obetí, väčšinou detí a mladých. Tragédia sa stala v multifunkčnej hale Manchester Arena niekoľko minút po skončení koncertu Ariany Grande

Zdroj: theguardian.com | Foto: instagram.com