Astronomické zárobky v Survivor: Za týždeň si majú prilepšiť až o…

Dátum:

Televízia Markíza spustila v januári vysielanie celosvetovo úspešnej reality šou Survivor, ktorá si od začiatku prechádza viacerými komplikáciami. Medzi súťažiacimi sa totiž objavilo pandemické ochorenie koronavírus, ktoré z hry vyradilo hneď niekoľko hráčov.

Tí sú však už aktuálne opäť v plnej zostave, pričom sa snažia zotrvať na ostrove čo najdlhšie. A niet sa čo čudovať! Za svoje pôsobenie v relácii si totiž majú prilepšiť o poriadny balík peňazí. Aj keď sa najskôr zdalo, že ako víťaz odíde z Dominikánskej republiky len výherca šou, ktorý získa fantastickú sumu 100-tisíc eur, opak je pravdou. O peknú cifru si taktiež prilepšia predovšetkým známe tváre zo sveta šoubiznisu.

Ako uvádza portál extra.cz, súťažiaci z kmeňa AZUA „zarobia“ za týždeň na pľaci 500 eur, kým ich kolegovia z kmeňa MAO aj desaťkrát viac! Výška sumy má závisieť od počtu sledovateľov na sociálnych sieťach a bežných zárobkov. Kým YouTubera Daniela Goga Štraucha sleduje takmer milión fanúšikov, vymetačku reality šou Chili „len 36,5-tisíc ľudí. Informácie o astronomických sumách napokon nahnevali aj samotných divákov, ktorí nad predmetným neskrývajú hnev.

„Hnus. Keď už, tak by mali všetci účastníci brať rovnaké peniaze. Predsa, na ostrove sú si všetci rovní, nie?“ rozčuľuje sa jeden z komentujúcich, ku ktorému sa pridáva aj ďalší. „Hnevajú ma, že robia rozdiely medzi celebritou a obyčajným človekom!“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: extra.cz | Foto: IG/survivor_ceskoslovensko

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...

Slovenská speváčka a herečka (40) ŠOKUJE: Utajila tehotenstvo aj pôrod!

Známa slovenská speváčka a herečka, ktorú fanúšikovia obľubujú najmä...