Celý svet pred pár hodinami obletelo autentické video z ruských ciest, kde mladú dvojicu v bielom vozidle zastavila skupinka zamaskovaných mužov. Potom, čo ich násilím vytiahli z auta, na nich mierili zbraňami, pričom po chvíli prišiel nečakaný zvrat.

Je tomu len zopár hodín, čo sa na sociálnych sieťach objavilo autentické video z ruských ciest, kde sa mladá dvojica stala obeťou skupinky výtržníkov. Potom, čo zamaskovaní násilníci prinútili muža a ženu vystúpiť z vozidla a následne ich “hodili” o prednú kapotu, na nich namierili strelné zbrane.

Ako sa však napokon ukázalo, celá akcia bola len dobre premysleným plánom mladíka, ktorý následne pokľakol pred svoju drahú polovičku. Po chvíľach hrôzy totiž vytiahol prsteň a partnerku požiadal pred zrakmi zhrozených prítomných o ruku.

Aj keď si video vyslúžilo mimoriadnu pozornosť po celom svete, ľudí rozdelilo na dva tábory a množstvo z nich čin mladého muža odsúdilo. Kým však niektorí predpokladajú, že budúci ženích patrí k policajtom a zásnuby zvládol na jednotku, nájdu sa i ženy, ktoré by po tejto “scénke” povedali striktné NIE! A aké zásnuby ste zažili vy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Policia SR