Autentické video: Slovenka spadla pod vlak, naskakovala naň za jazdy!

Dátum:

Šťastie v nešťastí mala len pred pár hodinami istá dôchodkyňa, ktorá takmer prišla o život po nešťastnom páde na vlakové koľaje. 73-ročná žena sa ponáhľala na vlak, pričom po jeho pohnutí sa zo stanice naň mienila naskočiť, čo sa však nepodarilo.

25. januára, krátko po 22:00 hodine, zasahovali železniční policajti na vlakovej stanici v Trnave. V noci totiž prijali hlásenie o fatálnom nešťastí, kedy takmer prišla o život cestujúca, snažiac sa naskočiť na rozbehnutý vlak. „Policajti zistili, že pri tom, ako chcela nastúpiť do už idúceho rýchlika, sa neudržala a spadla do medzery medzi nástupišťom a vlakovou súpravou. Pomáhať jej pri tomto kaskadérskom kúsku mala neznáma žena, pravdepodobne jej kamarátka. Idúci kolos ju našťastie nezachytil, a podarilo sa jej dostať do priestoru pod nástupišťom,“ uviedla polícia na margo dôchodkyne, ktorú po príchode našli sedieť na lavičke v bezpečí.

Celú situáciu so zdesení sledovali nielen prítomní na železničnej stanici, ale aj rušňovodič z druhého vlaku, ktorý okamžite upozornil výpravkyňu, ktorá zastavila rýchlik. „Policajti si dôchodkyňu za jej nerozvážny čin a porušenie zákona predvolajú a budú ju a aj jej „spolubojovníčku“ riešiť v správnom konaní. Za spáchaný priestupok im môže hroziť pokuta až do výšky 500 eur,“ priblížila polícia k šokujúcemu videu. Zároveň apeluje na občanov, aby sa podobným kaskadérskym kúskom oblúkom vyhýbali! „NIKDY a za žiadnych okolností sa nesnažte nastupovať alebo vystupovať z idúceho vlaku. Nech sa akokoľvek ponáhľate, VŽDY počkajte, až kým vlak riadne nezastaví. Nejde len o to, že porušíte zákon a za takýto skutok môžete dostať vysokú pokutu. V prvom rade takýmto konaním vážne ohrozujete svoj vlastný život. Toľko šťastia, ktoré mala táto pani, vy už mať nemusíte.“

Šokujúce video z nešťastia môžete vidieť TU

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pol/TT kraj

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

AKTUÁLNA SPRÁVA! Obľúbená módna značka na Slovensku končí!

Nie je žiadnym tajomstvom, že pandémia koronavírusu výrazne zasiahla...

Odhodila zábrany: Vo vysokom štádiu tehotenstva sa ukázala celkom NAHÁ!

Podnikateľka a influencerka Zuzana Strausz Plačková potvrdila vo februári...

Tvrdá rana pre Matoviča: Táto strana ho prestala podporovať!

Pred parlamentnými voľbami 2020 spolu plánovali vytvoriť novú vládu,...

Filmový svet v slzách: Známy herec ZOMREL náhle počas natáčania!

Filmový svet skončil v slzách po náhlej a nečakanej...