V pondelok došlo na Tomašikovej ulici v Bratislave k obrovskej tragédií, pri ktorej vyhasol život 18-ročného dievčaťa. Žiačku gymnázia pritom na priechode pre chodcov zrazilo luxusné auto známej missky Daniely Kralevich. Rodinný známy zdrvenej rodiny vyslovil veľmi smutné slová.

Pondelkové poobedie sa skončilo mimoriadne tragicky pre rodinu 18-ročného dievčaťa. Mladá a šikovná študentka gymnázia Nguyen Thi Dieu Linh žila v Bratislave s rodinou už celé roky. Po nehode, ku ktorej došlo na známej bratislavskej ulici, však náhle prišla o život cestou od lekára.

Podľa slov svedkov nehody mal luxusný Range Rover, ktorý patrí misske a podnikateľke Daniele Kralevich (35), naraziť do mladého dievčaťa v plnej rýchlosti, pričom jej telo odhodilo o približne 20 metrov. Hoci sa dievča snažili zachrániť okoloidúci aj privolaná záchranka, zranenia boli nezlúčiteľné so životom. Skolabovať mala aj samotná Kralevich, ktorá skončila v rukách lekárov. O smutnom incidente prehovoril rodinný známy Nguyen Kim Dang (53).

Rodina mladej študentky je na dne a na mieste tragédie zapálila sviečky: “Chceme len vedieť, čo sa stalo, prečo vodička nespomalila. Od vodičky ale neprišiel žiadny prejav ľútosti ani súcitu. Je to pre nás nepochopiteľné,” prezradil pre Nový Čas. Zo straty mladého života sú zdrvení aj spolužiaci a učitelia školy, do ktorej sa vrátila po ročnom výmennom pobyte v Amerike. “Bolo to veľmi šikovné dievča,” dodala zástupkyňa riaditeľa gymnázia Natália Zajačeková.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: cas.sk │ Foto: Televízia JOJ