9. januára došlo v Žilinskom kraji k tragickej dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol život 54-ročného muža. Ako informovala polícia Slovenskej republiky, okolnosti a príčiny vzniku nešťastia sú momentálne predmetom prebiehajúceho vyšetrovania.

Aktuálny týždeň sa začal mimoriadne tragicky. V pondelok (9. januára) došlo na ceste tretej triedy na začiatku obce Lietava k fatálnej nehode, pričom vodič nemal šancu na prežitie. Ako uviedla polícia, šofér osobného motorového vozidla značky MBW mal z doposiaľ nezistených príčin v mierne pravotočivej zákrute prejsť do protismeru a čelne naraziť do stromu.

„Pri dopravnej nehode utrpel 54-ročný vodič zranenia, ktorým na mieste podľahol. U nebohého bola nariadená pitva. Ďalšie okolnosti a príčiny vzniku tragickej dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania,“ uviedla k prípadu polícia. Podľa zistení TV JOJ sa mal Miroslav ráno pohádať so synom, pričom pri nešťastí zjavne vôbec nebrzdil. Napriek okamžitému zásahu záchranných zložiek, ktoré museli využiť hydraulické vyslobodzovacie náradie, sa už muža, žiaľ, oživiť nepodarilo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: policia, noviny.sk | Foto: FB/Polícia Slovenskej republiky