22-ročná speváčka Barbora Piešová sa stala v roku 2020 československou Superstar, pričom divákov upútala nielen fantastickým hlasom, ale aj sympatickou povahou. Už v tom období sa netajila svojou vášňou k automobilom, a zároveň priznala, že časť výhry investuje práve do štvorkolesového tátoša.

Barbora ostala aj po výhre v Superstar stáť nohami pevne na zemi, pričom neustále koncertuje a užíva si nevšedný život mladej ženy. Len pred pár hodinami, kedy sa vybrala na aute do Malaciek na plaváreň, však bola účastníčkou autonehody, keď do nej v skorých ranných hodinách nabúral istý muž.

,,Nikomu sa, vďakabohu, nič nestalo, komunikácia bola na milej úrovni. Síce to bola rana a mám nové auto, ale prvé, čo som spravila, tak som utekala za ním zistiť či je v poriadku,“ opisuje Barbora, ktorá nestratila duchaprítomnosť. Okamžite mienila podať pomocnú ruku vinníkovi nehody, avšak jeho auto ostalo nepojazdné, a tak kontaktovali políciu.

,,Nám povedali, že si to máme vyriešiť sami. Haló!!! Volala som druhýkrát a poslali policajta až po minúte prosenia do telefónu. Potom prišli,“ neskrýva prekvapenie speváčka, kým škoda na jej vozidle bola vyčíslená na 7 000 eur. ,,Pri takejto sume bez toho, aby bola pri tom polícia, vás väčšinou poisťovňa pošle viete kam,“ dodala speváčka a fanúšikov vyzvala, aby na seba dávali pozor.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/barborapiesova_official