Babu Vangu, vlastným menom Vangeliu Gushterovú, poznáme ako nevidiacu vešticu z Bulharska, pričom o zrak prišla už ako 12-ročné dievča. Aj napriek tomu, že zomrela v roku 1996, veľa ľudí naďalej verí jej predpovediam.

Baba Vanga o sebe tvrdila, že je Bohom obdarovaná v schopnosti predpovedať budúcnosť. Prorokovala tragédiu v Černobyle, pád dvojičiek v roku 2001, smrť princeznej Diany, a dokonca aj brexit. Jej vízie údajne majú až 85 percentnú úspešnosť.

Rodáčka z Bulharska však mala prognózy aj na rok 2022, pričom by sme sa mali pripraviť na prírodné katastrofy, ako vodná kríza a mimozemská invázia. Predpovedala, že virtuálna realita nad nami prevezme omnoho väčšiu kontrolu, pričom budeme zrejme čoraz viac času venovať mobilom a počítačom.

Ďalšia z jej predpovedí je však omnoho hrozivejšia, keďže nás má čakať ďalšia pandémia. Vírus má byť momentálne zmrazený v ľade na Sibíri, no uvoľní ho klimatická zmena. Medzitým majú mnohé mestá bojovať s nedostatkom vody, v dôsledku svetových politických hier. Taktiež máme očakávať pád asteroidu na Zem, hladomor v Indii a ďalšie zemetrasenia i cunami v Austrálii, či dokonca v Ázii.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: metro.co.uk  |  Foto: Twitter