Mimoriadna tragédia sa odohrala počas plavby rodinky na výletnej lodi. Starý otec sa hral s vnučkou na rukách, keď mal podľa svedkov zakopnúť a dievčatko sa mu nešťastne vyšmyklo z rúk. Hrozný pád z 50-tich metrov, žiaľ, neprežilo.

K mimoriadnej tragédii došlo v nedeľu na výletnej lodi Freedom of the Seas. Rodinka z americkej Indiany si práve užívala spoločný voľný čas na 11. poschodí, keď sa stal hrozný incident. Podľa informácii denníka DailyMail mal mať starý otec na rukách len 18-mesačnú vnučku, keď pri kotvení v Portoriku odrazu zakopol.

Na tomto poschodí lode boli otvorené okná a diečatko mu pri nešťastí nečakane vypadlo z rúk priamo cez okno. Nasledoval strašný pád z 50-metrovej výšky na betónové mólo. Hoci malá bojovníčka pád prežila, krátko po prevoze do nemocnice zomrela.

Slová svedkov tragédie sú pritom také hrozné, že človeku naskakujú zimomriavky: “Obzrela som sa, lebo som počula plač matky. Ten tón, výkrik bolesti sa nedá prirovnať k ničomu inému,” opísala desivý zážitok. Kapitán lode vyjadril cez rozhlas úprimnú sústrasť rodine, no v plavbe pokračovali, hoci s miernym omeškaním. Polícia nešťastie vyšetruje aj na základe záznamov z bezpečnostných kamier, aby zistila, ako presne k smutnému incidentu došlo.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dalymail.co.uk │ Foto: Twitter, Pexels, YouTube/Travelling with Bruce