Šťastná mamička priviedla na svet svoju dcérku, no nebolo jej dopriate užiť si ju dlhšie ako pár minút. Bábätko totiž krátko po pôrode zomrelo a za všetkým je obrovská chyba sestričky.

Šťastná tehuľka Brieaan Keldie prišla do nemocnice Gladstone v Austrálii porodiť svoje dieťatko. Malú dcérku Millah si ale nemohla užiť dlhšie ako pár minút. O dievčatko sa starali dve zdravotné sestričky, no najmä Gabrielle. Tá zobrala novorodenča potom, ako si všimla, že nedýcha a odniesla ho k prístroju do inej miestnosti.

Ten však nebol pripojený, a tak musela utekať s bábätkom na rukách do ďalšej miestnosti. Mamička však opisuje najhorší moment v živote: započula silné buchnutie, ako keď čosi spadne na zem. Neskôr sa dozvedela, že sestričke sa dieťatko vyšmyklo a spadlo. Aj keď sa ho podarilo stabilizovať, o pár hodín, bohužiaľ, zomrelo.

Vyšetrovatelia podľa Dailymail pokračujú v objasňovaní prípadu, ktorý sa stal už v roku 2016 a snažia sa zistiť, či bol za úmrtím dievčatka nešťastný pád na zem, alebo bakteriálne či iné ochorenie. Zronená sestrička opísala, ako k incidentu došlo: “Dieťa som mala na rukách. Zrazu som sa šmykla, spadla na kolená a bábätko mi vyletelo z rúk,” opisuje desivú príhodu. Mnohí sa však domnievajú, že základnou chybou bol v tomto prípade fakt, že sestrička niesla dieťatko na rukách a nie v detskej prepravke na to určenej.

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Depositphotos.com