Začiatok tohto roka je naozaj plodný, o čom svedčí ďalšie oznámenie radostnej novinky. K budúcim mamičkám sa pripojí známa herečka i príležitostná speváčka, ktorá nosí pod srdcom svoje druhé dieťatko.

[sociallocker]Zooey Deschanel si môžete predovšetkým pamätať z obľúbeného romantického filmu 500 dní so Summer, v ktorom si zahrala hlavnú úlohu. Okrem tejto snímky sa blysla v mnohých iných filmoch, seriáloch alebo dokonca prepožičala svoj hlas v animovaných snímkach.

37-ročná americká hviezda však nezostala len pri herectve a uchytila sa aj v speváckej brandži. Sympatická Američanka dokáže hrať na rôzne hudobné nástroje ako je piano či ukulele, čo viackrát využila aj vo svojej profesii a svojimi piesňami obohatila viacero filmov.

Zooey Deschanel bude dvojnásobná mamička

Zooey so svojim druhým manželom Jacobom Pechenikom očakávajú ďalší prírastok do svojej rodinky. Obaja už vychovávajú spoločnú 1,5-ročnú dcérku Elsie Otter, z ktorej sa tento rok stane veľká sestrička. Sympatická modrooká herečka tak bude musieť opäť na istý čas odložiť bokom svoju kariéru, aby sa mohla postarať o svoje dve malé ratolesti. Zooey je mladšou sestrou nemenej slávnej herečky Emily Deschanel, z ktorej onedlho opäť spraví pyšnú tetu.

Foto: Instagram, depositphotos.com | Zdroj: People.com
[/sociallocker]