S tehotenstvami v slovenskom šoubiznise akoby sa vrece roztrhlo. Potom, ako svoje sladké tajomstvo pred verejnosťou priznali Veronika Cifrová Ostrihoňová, Jasmína Alagič či Mária Bartalos, pridala sa k nim aj ďalšia kráska so zlatom v hrdle.

Slovenská speváčka Anita Soul (33), ktorá patrí medzi najkvalitnejšie interpretky domácej hudobnej scény, sa už onedlho stane mamičkou! 33-ročná brunetka pre denník Nový Čas potvrdila, že je v šťastnom očakávaní, avšak mesiac, v ktorom sa momentálne nachádza, zamlčala. S úsmevom na perách iba priznala, že je už v polovici tehotenstva, pričom pod srdcom nosí chlapčeka.

Anita čaká svojho prvého potomka s partnerom a jazzovým hudobníkom Eugenom Vizvárym (42), ktorý si iba prednedávnom prešiel rozvodom s matkou jeho troch detí. Ako speváčka priznala, verí, že počas pôrodu pri nej bude stáť mama, nakoľko je lekárkou, pričom s hudbou nemieni prestať teraz ani v budúcnosti. „S muzikou neplánujem prestať, je to dobré aj pre bábätko, aby bolo už od bruška vedené k muzike,“ vyjadrila sa pre denník. Budúcim rodičom srdečne gratulujeme!

Zdroj: Nový Čas