Kým pred dvoma rokmi oznamovala speváčka Monika Bagárová (27) práve na Vianoce na sociálnych sieťach najkrajšiu životnú správu o tehotenstve, tento rok sa karta obrátila. A to doslova. S ťažkým srdcom totiž pred fanúšikmi priznala, že sa jej rozpadla vytúžená rodina, pričom so zápasníkom Makhmudom Muradovom (31) viac netvorí pár. 

Krásna speváčka Monika Bagárová v poslednom období čelila množstvu otázok zo strany verejnosti, či ešte tvorí pár s priateľom Makhmudom Muradovom. Aj keď pôvabná brunetka vždy tvrdila, že v ich súkromí nedochádza k ničomu negatívnemu, opak je pravdou. Ako totiž priznala priamo počas vianočných sviatkov, idylka o rodine sa jej rozpadla ako domček z karát, pričom so zápasníkom viac nie sú spolu.

,,Myslím, že je fér vám povedať, že už nie sme rodina. Hlavne preto, že ste boli pri našom začiatku, taktiež pri narodení našej Ruminky a viem, že veľa z vás nám držalo palce,“ povedala otvorene Monika, ktorá pred fanúšikmi neskrývala ani hlbokú bolesť. ,,Je to vec, ktorá bolí, a nie je jednoduché o nej hovoriť. Nikdy pre mňa nebolo nič viac než láska a rodina. Priznávam otvorene, že potrebujem čas na to, aby som sa dala dokopy, a preto som sa rozhodla, že sa teraz na chvíľu vyparím z internetového sveta a budem sa naplno venovať sebe a mojej Ruminke, ktorá je zmyslom môjho života.”

Aj keď porotkyňa speváckej šou Česko Slovensko hľadá Superstar avizovala, že sa na istý čas z online sveta stiahne, masívna podpora zo strany fanúšikov ju predsa len prinútila prelomiť mlčanie. V krátkej instastories sa všetkým poďakovala za podporu a slová plné súcitu: “Ďakujem za vašu obrovskú podporu, za povzbudenie, súcit a lásku.”

Kým hviezda českej scény rozchod potvrdila rodinnou snímkou, Makhmud sa k predmetnému doposiaľ nevyjadril. Ako však uvádza portál eXtra.cz, v Uzbekistane, kde momentálne pôsobí, má mať novú partnerku, čo malo byť poslednou kvapkou. “Už je aj odsťahovaná. Hlavne je už zmierená. Ako bolí ju to, ale ona to dá. Konečne sa môže nadýchnuť. Je to pre ňu skôr výhra. Takto by sa utrápila. Robila pre záchranu fakt maximum,” uviedol pre portál neznámy zdroj z okolia páru.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: extra.cz | Foto: IG/bagarovamonika