Bagárová sa neudržala: Na kritiku dcéry zareagovala ostrým slovníkom!

Dátum:

Nekompromisná porotkyňa talentovej šou Česko Slovensko hľadá Superstar si svojou krásou a talentom podmanila množstvo fanúšikov. Pôvabná speváčka je však v prvom rade mamičkou rozkošnej dcérky Rumie, do ktorej výzoru sa najnovšie pustilo zopár komentujúcich na sociálnej sieti.

V uplynulých dňoch sa na instagramovom profile internetového portálu Extra.cz objavili fotografie dcérky Moniky Bagárovej (27) a Makhmuda Muradova (31), ktorú redakcia nevinne označila za rozkošnú. 17-mesačné dievčatko má byť podľa slov svojej mamičky mimoriadne šikovné, pričom už dnes pozná naspamäť jednu básničku.

Hviezda speváckej šou Superstar však ostala nemilo prekvapená, keď sa na adresu jej dieťatka začala valiť drsná kritika zo strany cudzích komentujúcich. Rumia bola v príspevkoch od neznámych užívateľov sociálnej siete označovaná za hroznú či strašnú, čo nielen ranilo, ale predovšetkým nahnevalo jej mamu Moniku. Aj keď na primitívne komentáre zväčša nereaguje, online šikana ju predsa len prinútila brániť dcérku, pričom sa neštítila ani ostrejších slov.

„Ja by som vás tu všetkých veľmi rada pozdravila. Poďakovala všetkým tým, ktorí majú chrbticu a vedia, že každé dieťatko na svete je krásne a zaslúži si tú najväčšiu lásku. Zároveň by som rada pozdravila i tých, ktorí sú bez chrbtovej kosti, a tých tu teda je. A odkázala by som im, že vaše vnútro je zhnité a nešťastné, pretože ten, kto dokáže útočiť na malé deti, podotýkam, že na akékoľvek deti!!! je u mňa jedno veľké a bezvýznamné ho*no. Prepáčte mi, vy všetci ostatní, to nevhodné slovo, ale takíto ľudia si nezaslúžia iné oslovenie,“ napísala rozhorčená speváčka. Následne portál Extra.cz vypol pod fotkami Rumie možnosť kometovania príspevku.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/extra.cz, bagarovamonika

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Matovič chce regulovať politické diskusie: Ostrý odkaz od Dibákovej!

Igor Matovič plánuje zasiahnuť do fungovania politických diskusií, pričom...

Slovenská športová hviezda sa vydala: Bola z nej PREKRÁSNA nevesta!

Úspešná hviezda domácej športovej scény prežila uplynulý víkend jeden...

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...