Monika Bagárová sa po rozchode s MMA zápasníkom Makhmudom Muradovom rozhodla osamostatniť a kúpiť si dom v blízkosti rodiny. Najnovšie sa fanúšikom pochválila zábermi z izby malej Ruminky, kde to vyzerá doslova nádherne.

Keďže pre speváčku je jej rodina najpodstatnejšia v živote, za miesto druhého domova si vybrala lokalitu v blízkosti Brna. Síce je v Prahe jej susedom najlepší priateľ Jan Bendig, po ukončení vzťahu s otcom jej dcérky sa presťahuje bližšie k rodičom a sestre.

Jednopodlažný dom má 5 miestností, celý priestor je otvorený, vzdušný a bledý. Máme návrhy interiéru. Dom má už okná a dvere, teraz príde na rad podlaha a omietky,“ prezradila nedávno na Instagrame. Vybrali sme vinylové podlahy do celého domu okrem kúpeľne, tam budeme mať dlažbu,“ pokračuje Monika.

Biela prevažuje najmä v kuchyni a v obývačke. Po dokončení všetkých priestorov je pre speváčku dôležité aj nahrávacie štúdio, ktoré by chcela mať v pohodlí domova najmä preto, aby mohla s Ruminkou tráviť viac času. ,,Celý interiér je svetlý, jednoduchý, čistý, v celom dome vládne jedna nálada. Takže určite biela a béžová,“ prezradila sledovateľom.

Najnovšie ukázala aj zariadenú izbu Rumie, ktorá je tiež béžovo-bledá, no ladená do púdrovo ružovej. Nechýbajú príjemné, no nie gýčové detské motívy, veľká posteľ, kresielko, interaktívne hračky či plyšové doplnky na stenách. Čo poviete? Sen každého dieťaťa… 

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/bagarovamonika