Monika Bagárová, jedna z najkrajších žien domáceho šoubiznisu a hrdá mamička dcérky Rumie, pôsobí za každých okolností príjemným dojmom. Pri mimoriadne pozitívnej charizme a slušnom vystupovaní je preto neobvyklým javom, keď ju niečo skutočne rozčertí.

To by však nebola správna matka, keby ju nerozohnil práve kontroverzný príspevok o batoľatách. Monika reaguje na radu ženy, ktorá preferuje dieťaťko tesne po nakŕmení nechať v postieľke vyplakať. “Zhasnúť, zavrieť dvere a nechodiť ku nej,” znie rada pochádzajúca z istých radov výchovných metód uspávania.

Monika so svojou dcérou Rumiou, s ktorou už prežila spoločný zásah do tela, však preferuje úplne iný štýl a príspevok poskytujúci radu vyplakania ju mimoriadne vytočil. “Aby som nechala malú samu plakať v postieľke, kým nezaspí… Tak to nikdy v živote! A ak toto niekto robí, tak si zaslúží jednu poriadnu výchovnú facku za to malinké, ktoré za to nemôže, že to spinkanie proste nejde,” vyjadruje rozhorčenie mladá speváčka. Súhlasíte s ňou alebo by ste dali na radu neznámej ženy?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/bagarovamonika