Rozchod s partnerom Makhmudom Muradovom (32) speváčku Moniku Bagárovú (28) nezlomil, práve naopak, všetok čas a energiu venuje dcérke Ruminke, s ktorou si navyše dopriala nádhernú luxusnú dovolenku na Maledivách.

Monika Bagárová nezaháľa, pripravuje album, spolupracuje s viacerými známymi firmami a dokončuje práce na spoločnom novom bývaní v Brne. Práce má vyše hlavy, a tak jej párdňový oddych pri Indickom oceáne prišiel vhod. Vo dvojici sa s Rumiou vybrali na Maledivy do rezortu Cora Cora, kde si užili skvelé dni a speváčka tak na chvíľu vypadla z každodenného kolotoča povinností.

Monike s Rumiou pomáha aj sestra Natália, tá ju familiárne volá Dáša. Na sociálnych sieťach zdieľala jej fotografiu s dlhými vlasmi a prezradila, že údajne to je tým „morským vitamínom“. ,,To si len tak prídeš z Maledív a narastú ti vlasy ako nič. Vitamín sea je fakt zázrak,“ vtipkuje speváčka, ktorá má so sestrou a aj so samotnou Rumiou vskutku krásny vzťah. Všetkým bolo ihneď jasné, že ide len o veľmi vydarený Photoshop, no musíte uznať, že malej by také vlásky naozaj pristali.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Čo poviete, ako princezná

Zdroj: IG/natalii_bb, natalii_bb