Bývalá superstaristka Barbora Balúchová, ktorá sa viac než spevom na verejnosti preslávila románikom s politikom Borisom Kollárom, má hlavu v smútku. Napriek nadšeniu z práce pred kamerami aktuálne s profesiou moderátorky končí, pričom sa aj celkovo lúči s televíziou Senzi!

34-ročná speváčka Barbora Balúchová bola približne posledné dva roky stabilnou tvárou televízie Senzi, kde divákov sprevádzala vlastnou talkshow. Ako však len pred okamihom priznala, pred kamerami, žiaľ, končí a ani s príchodom septembra sa už na obrazovky nevráti.

„Priatelia, televízni diváci, všetci účinkujúci, s ktorými som mala možnosť spolupracovať a spoznať sa… Áno, je to pravda, v TV Senzi končím aj ja. Píše sa mi to naozaj veľmi ťažko, pretože to boli pre mňa krásne 2 roky. Ďakujem naozaj zo srdca za možnosť byť súčasťou TV Senzi,“ uviedla prekvapujúco.

Mamička synčeka Alexandra Jána, ktorého má s čerstvým dvanásťnásobným oteckom Borisom Kollárom, zároveň poďakovala riaditeľovi Norovi Meszárošovi, a taktiež zhodnotila, že išlo o krásne obdobie jej života. „Ako sa hovorí, niečo sa končí a niečo sa začína. Ešte raz všetkým veľká vďaka,” doplnila Barbora bez konkretizovania ďalších pracovných aktivít.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: IG/barborabaluchovaofficial