Barbora Balúchová (31) bola kedysi hviezdičkou speváckej súťaže SuperStar, no väčšina Slovenska je registruje predovšetkým ako Kollárovu mamičku č. 9. Napriek známosti so zabezpečeným podnikateľom a politikom má dnes speváčka veľké finančné problémy. 

Barbora Balúchová spôsobila pár rokov po skončení SuperStar poriadny rozruch. Hoci sa javila ako nevinné dievčatko, na verejnosť sa dostala informácia, že má randiť s milovníkom žien Borisom Kollárom. Dokonca mu ako „mamička č. 9“ porodila v poradí desiateho potomka. Speváčkin synček dostal meno Alexander Ján, pričom ho momentálne vychováva sama.

Nedávno sa blondínka pochválila aj tým, že by chcela k synčekovi súrodenca, na čo ju ale Kollár schladil drsným odkazom. Viackrát sa však nechala počuť, že od Borisa pre seba nedostáva žiadne peniaze a multiotecko prispieva len na spoločného synčeka. Ako sa ukazuje, jej tvrdenia sú zrejme pravdivé.

Ako inak by sa dalo vysvetliť, že bývalá superstaristka lieta vo finančných problémoch a na krku má dokonca exekúcie v sume 8-tisíc eur? Balúchovej sa v biznise so salónom krásy príliš nedarilo a podľa informácii Nového Času si napožičiavala peniaze, ktoré teraz vymáhajú späť. To, že má na pleciach súdne spory a exekučné konania, potvrdil aj právnik, ktorý zastupuje veriteľov. Ten prezradil, že mali záujem o mimosúdne vyrovnanie, no napokon sa so speváčkou nedohodli. Kollár ani Balúchová sa k chúlostivej téme nevyjadrili.

Speváčka obľubuje luxusné značky, no na krku má exekútorov
Na pleciach má aj súdne spory

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram/barborabaluchovaofficial, kollarboris