Barbora Balúchová (31) sa pred vyše dvomi rokmi stala mamičkou malého Alexka, ktorého porodila multioteckovi Borisovi Kollárovi (53). Až teraz ale odhalila jednu zaujímavú pikošku z ich spoločného vzťahu. Počkať, toto ale nejako nesedí!

Bývalá superstaristka Balúchová pred pár rokmi poriadne prekvapila fanúšikov svojou aférou s Borisom Kollárom. Ešte väčší šok prišiel, keď sa prevalila informácia o jej tehotenstve. Pred vyše dvomi rokmi napokon priviedla na svet malého Alexka, ktorý je už Kollárovým desiatym dieťaťom v poradí. Politik pritom nedávno takto vtipne zareagoval na odkaz istej tehotnej Češky.

Prominentná mamička sa ale nikdy nestala Borisovou oficiálnou partnerkou a naďalej sa živí spievaním. Pred časom sa kvôli podnikaniu dokonca dostala do finančných problémov. Barbora vtedy prezradila aj to, že od Kollára dostáva peniaze len pre syna, kým ona sa o seba musí postarať sama.

Najnovšie sa blondínka na sociálnej sieti rozhovorila aj o pikoške z minulosti, keď sa s lídrom Sme-rodina stretávala: „My sme s Borisom nikdy pár netvorili, my sme chodili iba na kávičku,“ odpovedala na zvedavú otázku fanúšika. Dnes je ale jasné, že to nebolo celkom len o kávičke a dvojica sa zblížila oveľa viac. Keď ale túto informáciu zverejnil bulvár, Barbora sa rozohnila a odkázala, že slová o kávičke myslela len ironicky: „Čo je to za jednobunkovcov, čo po prehratí videa nepochopia, že to bolo myslené a povedané ironicky?“ rýpla si na záver.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: Instagram/barborabaluchovaofficial, Facebook/Boris Kollár