Barbora Balúchová, ktorá vychováva Borisovi Kollárovi synčeka Alexandra Jána, nedávno prezradila, že by chcela pre Alexka súrodenca. Reakcia politika na seba nenechala dlho čakať, no jeho slová sú nečakane ostré…

Barbora Balúchová, ktorá kedysi hviezdila v speváckej súťaži SuperStar, prekvapila tehotenstvom so známym multioteckom Borisom Kollárom. Aktuálne sa stará o jeho synčeka Alexandra Jána, ktorý pred pár dňami oslávil 2 roky.

Speváčka sa navyše na sociálnej sieti pochválila fanúšikom novinkou, že by chcela v budúcnosti ku Alexkovi aj ďalšieho súrodenca. Mnohým v tej chvíli napadlo, že otcom jej druhého dieťaťa by mohol byť opäť Boris. Známy politik už ale stihol na túto správu zareagovať.

Na otázku Nového Času, či naozaj plánuje ďalšie dieťa s Barborou, odpovedal nečakane ostro: „Neplánujem,“ znie krátka reakcia. Z jeho slov je tak jasné, že speváčkino druhé dieťa je zatiaľ vo hviezdach. Barbora pritom sama potvrdila, že ďalšie dieťa by chcela len preto, že sama rada spomína na detstvo v obklopení dvoch súrodencov. Nateraz ale partnera, ktorý by mohol byť otcom, nemá a čas trávi jedine so synčekom: „Momentálne sme šťastná dvojica a čo príde, nechám na osud,“ uzatvára tému.

Barbora chce pre Alexka súrodenca
Boris Kollár ale druhé dieťa so speváčkou neplánuje

Zdroj: cas.sk │ Foto: Instagram