V utorok (24. augusta) odštartovala televízia JOJ vysielanie dlho očakávaného seriálu Nemocnica, v ktorom sa blysli zvučné mená slovenského šoubiznisu. Popri Nele Pociskovej, Mariánovi Mitašovi, Richardovi Autnerovi, Františkovi Kovárovi či Noëlovi Czuczorovi sa v projekte objavila aj speváčka Barbora Balúchová, ktorá však okamžite vyvolala mimoriadnu vlnu negatívnych ohlasov.

Televízne a divadelné hviezdy spojili svoje sily a v spolupráci s televíziou JOJ nakrútili seriál Nemocnica, ktorý sa stretol s pozitívnou diváckou odozvou. Osudy lekárov však pretkávajú nevšedné prípady pacientov, ktorí tvoria prichádzajú za špecialistami s rôznymi diagnózami. Hneď v úvodných epizódach zavítala priamo za riaditeľom nemocnice speváčka Barbora Balúchová, ktorá si zahrala úlohu ženy so silikónovými implantátmi.

Blondínku mala trápiť pokazená plastická operácia, po ktorej vyzeral jej dekolt viac ako zle. Ako sa napokon ukázalo, postava mala trpieť návratom rakovinového ochorenia, ktoré napriek bezbolestnosti preukázali až následné vyšetrenia. Vlna nevôle divákov sa však zdvihla v momente, kedy Barbora priamo pred kamerami ukázala svoje odhalené prsia, na čo zareagovala aj na svojom profile sociálnej siete Instagram.

„Mrzí ma, že to, čo bola podstata nevnímate. Pýtate sa len, či boli moje alebo nie, ale to vôbec podstatné nie je. Ženy, kedy ste boli naposledy na SONO PRSNÍKOV? Toto je to PODSTATNÉ, čo by som chcela, aby ste si z toho odniesli a chodili pravidelne na prehliadky. To, že vás nič nebolí neznamená, ze ste zdraví,“ prihovára sa speváčka všetkým ženám a kritikom.

Ako dodáva, rakovina prsníka je na celosvetovo najčastejším nádorovým ochorením, pričom len na Slovensku ju ročne diagnostikujú približne 2 000 ženám. „Vďaka pravidelným preventívnym prehliadkam úmrtnosť na karcinóm prsníka klesá. Preto vás prosím, choďte a chodievajte na všetky preventívne prehliadky a ak čo i len pár z vás pôjde kvôli môjmu príspevku na prehliadku, budem vedieť, že to všetko malo zmysel,“ dodala mamička Kollárovho syna Alexandra Jána.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/barborabaluchovaofficial