Barbora Balúchová o svojom tehotenstve a vzťahu s Borisom Kollár doteraz mlčala a verejnosti vôbec nič nehovorila. Zdá sa, že nastal čas vyjsť s pravdou von a ako prvej sa jej mlčanie podarilo prelomiť relácii Smotánka, ktorú opäť začala po lete vysielať televízia Markíza.

[sociallocker]Jankovi Tribulovi sa Barboru podarilo vyspovedať v Tatrách, kde spievala na jednej akcii. Speváčka pôsobila veľmi spokojne a šťastne, a dokonca prezradila aj niečo zo svojho súkromia. Bruško jej už začína vidieť a i keď sa pomaly dostáva do pokročilého štádia tehotenstva, cíti sa vynikajúco.

Jankovi sa dokonca podarilo z Barborky vytiahnuť aj omnoho viac. Nepriamo totiž potvrdila, že otcom bábätka je multiotecko Boris Kollár a aj on sa už na svojho desiateho potomka veľmi teší. Podľa jej slov je to skvelý človek a aj keď si veľa ľudí myslí, že využíva situáciu a je z nej zlatokopka, vraj sa mýlia. Barbora totiž stále pracuje a oddychovať sa ešte ani zďaleka nechystá. Budúci rodičia už poznajú aj pohlavie bábätka, no speváčka to vyzradiť nechcela. Boris je vraj nadšený a veľmi sa teší.

Krásny večer za mnou a ešte krajší víkend predomnou. Všetko zlé je na niečo dobré??

Fotka uverejnená používateľom Barbora Balúchová ? (@barborabaluchova),

Zdroj: TV Markíza/ Smotánka | Foto: Facebook
[/sociallocker]