Tehotná Barbora Balúchová, ktorá čaká údajne dieťa s Borisom Kollárom prekvapuje tým, ako sa snaží získať pekný balík peňazí.

[sociallocker]Speváčka Barbora Balúchová je aj majiteľkou salónu krásy v Bratislave. Ten pravidelne propagovala na svojom profile na sociálnej sieti a pôsobila, že so svojím podnikaním je veľmi spokojná. Opak je však už asi pravdou. Podľa inzerátu, ktorý objavil portál pluska.sk to vyzerá tak, že sa rozhodla svojho salónu vzdať. Na inzertnom portáli bazos.sk je totiž salón od 6.septembra ponúknutý na odstúpenie. 

Zamestnankyne salónu Pluske povedali, že o ničom nevedia. “Ponúkam na odstúpenie prevádzku kozmetického salónu v Bratislave v komplexe Tri veže na Bajkalskej ulici,” uvádza sa v inzeráte. V cene ponúka aj kompletné zariadenie ako nábytok, ležadlá či recepciu. Salón je ponúkaný za mastnú sumičku 8 000 eur. Možno speváčka predpokladá, že pravidelné príjmy odtiaľ už nebude potrebovať a o jej financie sa postará otec ich dieťaťa Boris Kollár.

Je však možné aj to, že sa salónu v poslednej dobe prestalo dariť a tak sa ho chce Barbora radšej čím skôr zbaviť. Okrem viacerých pozitívnych recenzií sa totiž na salón spustila aj vlna kritiky. “Som sklamaná. Nikdy viac. Peniaze viem vyhodiť aj inde,” “mala som popáleniny 1.stupňa, do týždňa boli chĺpky späť, bolesti som mala niekoľko dní. Už nikdy viac,” sťažovali sa zákazníčky. O salóne a o tom, čo všetko sa zákazníčkam nepáčilo si môžete prečítať viac TU. 

Salón je ponúknutý na odstúpenie

Zdroj: bazos.sk, pluska.sk | Foto: Facebook, Instagram, bazos.sk
[/sociallocker]