Po tom, čo sa prevalila informácia, že speváčka Barbora Balúchová čaká desiate dieťa Borisa Kollára, sa do nej začalo navážať mnoho ľudí. Teraz im adresovala svoj príspevok!

Do Barbory Balúchovej sa začalo obúvať a nadávať jej mnoho ľudí, po tom ako zistili, že je pravdepodobne tehotná s Kollárom. Barbora sa k tejto skutočnosti nevyjadrila, no ani ju nepoprela. Namiesto svojho vyjadrenia zverejnila teraz obrázok s textom, ktorý pravdepodobne smeruje všetkým, ktorí jej adresujú nepríjemné slová. A robia to dokonca aj tí, ktorí tvrdia, že predtým boli jej fanúšikmi. “Nepoužívaj nikdy nič ako “odplatu”. Tí, ktorí ti ubližujú sa nakoniec zničia sami,” znie popis pri obrázku, ktorý speváčka zverejnila.
[sociallocker]

Túto fotografiu Barbora najnovšie zverejnila

Neprajníci sa do nej pustili okamžite, ako sa incident prevalil a začali jej nadávať na sociálnych sieťach. “Spraviť si dieťa s človekom, čo už ma 9 detí? Samozrejme, že si teraz bude každý o nej myslieť, že je zlatokopka a že si s ním spravila dieťa len preto, aby bola zabezpečená,” píše Tomáš. “Bola som vašim veľkým fanúšikom. Ale odkedy som zistila, že ste obyčajná povrchná zlotokopecká š*apka, ktorá sa nedokáže v živote inak uživiť, než sa nechať vydržiavať milionárom ako posledná chu*era, tak som stratila všetky sympatie. Snáď sa budete môcť pozrieť potom deťom do očí a povedať im pravdu,” píše Tatiana. Stále má však za sebou aj ľudí, ktorí sa Barbory zastali a tvrdia, že je to iba jej vec.

Zdroj/Foto: Facebook[/sociallocker]