Speváčka Barbora Balúchová sa stala tŕňom v oku mnohých ľudí, ktorým sa nepáči, že porodila podnikateľovi a politikovi Borisovi Kollárovi desiate dieťa a zaradila sa tak do zoznamu jeho mamičiek. Barbora sa s tým musela naučiť žiť, no to, čo sa stalo naposledy, ju poriadne vytočilo.

Barbora sa po narodení svojho syna Alexa rozhodla, že bude na sociálnych sieťach zverejňoval len fotky, na ktorých drobček nebude pózovať celý, čo vyzdvihol nejeden jej fanúšik. Niektorým ľuďom to však evidentne prekáža a silou mocou chcú vidieť Kollárovho syna, ktorého sa Barbora snaží pred verejnosťou chrániť. Vyústilo to až do skutočne nepríjemnej situácie, v ktorej sa ocitla speváčka priamo v obchode.

“Bohužiaľ ľudia akosi nemajú štipku vychovanosti. Išla som na nákup, vážim si zeleninu, jedným okom stále sledujem drobca a zrazu príde pani odhrnie Alexovi striešku na kočíku a vyťahuje telefón. Keď som sa jej opýtala čo robí, odpoveď bola, že má právo a aj iní ľudia vidieť, ako malý vyzerá,” začala s opisom nahnevaná blondínka. “Nebudem popisovať čo prišlo potom lebo priznám sa, že som nespoznala ani samú seba, ale je pravda, že matka urobí všetko pre svoje dieťa. Ľudia spamätajte sa! Bohužiaľ táto pani nebola prvá, ale s tým telefónom porazila všetkých ostatných nevychovancov. Alex ani ja nie sme výstavné figuríny, sme matka so synom, ktorí chcú kľudne žiť. Reči typu nemáš mať dieťa s tým kým máš si nechajte, do toho vás nič nie je. Priznám sa že mám strach vôbec s malým niekam chodiť lebo bohužiaľ, ľudia sú schopní všetkého!”

I keď sú mnohí zásadoví a Barboru urážajú za niečo, čo v živote nie je vôbec podstatné, ľudia by si občas mohli uvedomiť, čo sa sluší a čo nie. Správanie danej pani z obchodu bolo nanajvýš neprípustné a s Barborou úplne súhlasíme, a chápeme aj jej nahnevanú reakciu.

Mohlo by vás zaujať: Barbora Balúchová dala prvý rozhovor po pôrode. Priznala svoje city: ON je ten pravý!

Zdroj: Facebook | Foto: Instagram