Pesničkárka Sima Martausová si získala svojimi precítenými skladbami a ľudským prístupom tisíce slovenských poslucháčov, pričom mnohí ju označujú za „to“ najlepšie, čo doma máme. Vždy usmiata hudobníčka si tentokrát prichystala pre fanúšikov novinku, v ktorej síce trochu zvážnela, no o to čarovnejšie v konečnom dôsledku vyznieva.

31-ročná éterická speváčka z Považskej Bystrica, ktorá je v posledných týždňoch spájaná s hercom Jurajom Bačom, prichádza s dych berúcou novinkou. Potom, ako absolvovala desiatky koncertov či komornejších vystúpení po celom Slovensku, si povedala, že sa trochu stíši a bude sa venovať aj sebe samej, súkromiu a rodine.

Sima tak napísala skladbu „Len tak sa stíšim“, ktorá je či už hudobným prevedením alebo textom doslova balzamom na dušu. Pri novom hite brunetky za seba hovoria aj komentáre, ktoré speváčku chvália do nebies. Tak toto je proste parádička, Simi!… Sú chvile, keď je človek v prírode a túži len tak osamote precítiť tie chvile. Keď je niekde na hrebeni či v lese a cíti ten božský pokoj. Akoby… akoby som tú pieseň poznal dlhé roky… Určite si ju tam neraz pustím. Vďaka Simi!“ znejú slová istého fanúšika.

Zdroj: YouTube