Balzam na dušu: Éterická Sima Martausová sa vám novinkou dostane pod kožu!

Dátum:

Pesničkárka Sima Martausová si získala svojimi precítenými skladbami a ľudským prístupom tisíce slovenských poslucháčov, pričom mnohí ju označujú za „to“ najlepšie, čo doma máme. Vždy usmiata hudobníčka si tentokrát prichystala pre fanúšikov novinku, v ktorej síce trochu zvážnela, no o to čarovnejšie v konečnom dôsledku vyznieva.

31-ročná éterická speváčka z Považskej Bystrica, ktorá je v posledných týždňoch spájaná s hercom Jurajom Bačom, prichádza s dych berúcou novinkou. Potom, ako absolvovala desiatky koncertov či komornejších vystúpení po celom Slovensku, si povedala, že sa trochu stíši a bude sa venovať aj sebe samej, súkromiu a rodine.

Sima tak napísala skladbu „Len tak sa stíšim“, ktorá je či už hudobným prevedením alebo textom doslova balzamom na dušu. Pri novom hite brunetky za seba hovoria aj komentáre, ktoré speváčku chvália do nebies. Tak toto je proste parádička, Simi!… Sú chvile, keď je človek v prírode a túži len tak osamote precítiť tie chvile. Keď je niekde na hrebeni či v lese a cíti ten božský pokoj. Akoby… akoby som tú pieseň poznal dlhé roky… Určite si ju tam neraz pustím. Vďaka Simi!“ znejú slová istého fanúšika.

Zdroj: YouTube

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenská speváčka ŠOKUJE: Túto nechutnosť šíria o Emme Čaputovej!

Emma Čaputová, dcéra slovenskej prezidentky, sa v minulosti opakovane...

Ďalší ŠOK: NAKA obvinila známeho poslanca!

V politickom prostredí je opäť rušno. Národná kriminálna agentúra...

Odkiaľ zoberie Slovensko plyn? SPP podpísal NOVÚ zmluvu s…!

Slovenská vláda spoločne s ďalšími krajinami Európskej únie zvažuje,...

Zásah Matoviča do politických diskusií? Neuveríte, čo mu prekáža!

Igor Matovič sa svojimi kontroverznými nápadmi rozhodol poriadne rozvíriť...