Moderátorka Adela Banášová (36) bola vždy zásadne proti akýmsi zásahom a zmenám na vlastnom tele. Azda sa niečo po romantických zásnubách zmenilo? Možno zmenila svoj pohľad na danú vec a i ona siahne po možnosti upraviť si svoj vzhľad.

Hoc Adela je so svojím výzorom spokojná a nehľadá na sebe žiadne chybičky krásy, no v budúcnosti nevylučuje zásadnú zmenu a možno pôjde pod nôž. ,,Pravda je, že som vzhľad nikdy moc neriešila. Pýtali sa ma veľakrát, prečo si nedám spraviť nos alebo prsia. Ale ja to vnímam tak, že som bola nejako stvorená a že toto som proste ja,” bez akýchkoľvek problémov sa vyjadrila Adela pre český portál Blesk pre ženy.

Majte ten najkrajší rok! Jašte sa, usmievajte a milujte...nám dvom to každý deň vychádza ❤? #pf2017

Jej nedávna návšteva skrášľovacieho salónu v nej možno prelomila všetky zábrany a nie je vylúčené, že sa odhodlá podstúpiť takúto zmenu imidžu. Jej zásnuby s o desať rokov mladším partnerom, v tomto rozhodnutí  zohrávajú určite svoju rolu. Na otázku, či je Viktor tým osudovým mužom pohotovo odpovedala: ,,Každý muž bol pre mňa osudový, pretože život zo sebou prináša určité etapy a tie mi chlapi pomáhali meniť. Avšak len s Viktorom nemáme žiadne “ale”, ktoré by poukazovalo nato, že by to nemalo byť navždy!”

Necháme sa teda prekvapiť, či sa Adelka odhodlá a zverí sa do rúk plastickým chirurgom a či svoj život strávi s osudovou láskou.

Zdroj: blesk.cz | Foto: instagram