Barbara Haščáková po dlhej dobe konečne vystúpila na Slovensku, keď prijala pozvanie do stredajšej Chart Show. Všetkým divákom ale udrelo okamžite do očí len jediné…

Barbara Haščáková žije približne dvadsať rokov za veľkou mlákou. Do Ameriky odišla v čase, keď mala na Slovensku našliapnuté na skvelú spevácku kariéru, no napriek tomu sa rozhodla opustiť krajinu. Speváčku však momentálne trápia zdravotné problémy, hoci sa spievaniu venuje naďalej a na sociálnej sieti ostáva naďalej aktívna.

Po dlhom čase konečne vystúpila aj na rodnom Slovensku, keď prijala Adelino pozvanie do stredajšej Chart Show. V rámci najromantickejších songov zaspievala svoj veľký hit Sen a na rozdiel od viacerých interpretov toho večera spievala blondínka naživo a nie na playback.

Diváci jej rozpačitý výkon síce ocenili, no okamžite si všimli jeden dôležitý detail. Barbara na nich totiž pôsobila smutne, utrápene a neisto: “Niečo sa s ňou deje. Vyzerala veľmi utrápene. Bola nejaká neprirodzená, zostresovaná a roztrasená. Myslím, že prežíva zlé obdobie…,” myslí si diváčka, pričom rovnaký dojem nadobudli viacerí.

Jej nedávne desivé slová na Facebooku tak zrejme neboli výmyslom a Barbara má naozaj problémy. Pred pár hodinami totiž zavesila na svoj profil status volajúci o pomoc. V komentároch sa speváčka priznala napokon k tomu, že ju manžel bije a situácia trvá roky, hoci svoje slová neskôr zmazala.

Barbara pôsobila v Chart Show ustráchane
Divákom Markízy sa zdala speváčka smutná a nesvoja
Barbara pred pár hodinami zverejnila volanie o pomoc so slovami, že ju manžel bije

Zdroj: Facebook, YouTube │ Foto: Facebook, Instagram, TV Markíza