Speváčka Barbara Haščáková (39) zverejnila desivé slová o svojom manželovi. Stevie ju má podľa jej slov fyzicky týrať a biť, čo prvýkrát verejne prezradila na sociálnej sieti. Zároveň prosí zúfalo o pomoc…

Aj keď sa zdalo, že Barbara, ktorá kedysi žiarila na pódiu po boku Erika Arestu, vedie spokojný rodinný život so svojím milovaným manželom v Amerike, zdá sa, že opak je pravdou. Pred pár hodinami totiž zúfalá speváčka prosila ľudí o pomoc. Barbara vystrašila fanúšikov už minulý rok po smutnom statuse o smrti, ktorý ale neskôr zmazala.

Za jej strachom má byť pritom tyranské správanie agresívneho manžela Stevieho: „Môj manžel je násilník, prosím, pomôžte,“ znejú vydesené slová. Na Barbarinu prosbu okamžite zareagovali desiatky fanúšikov aj blízkych kamarátov, ktorí majú o blondínku strach. Jednému sa dokonca zdôverila, že ju manžel zbil a že tento alarmujúci stav trvá už roky!

Viacerí speváčku povzbudili, aby zavolala políciu, no ona im odvetila, že policajti sú zrejme na ceste potom, ako bitku zazreli susedia. Nevedno, akú má tento incident dohru, no jedno je isté. Barbara by sa mala čo najskôr vrátiť na Slovensko a s tyranským manželom raz a navždy skoncovať!

Barbara prosí na Facebooku o pomoc!
Jej manžel je podľa jej vlastných slov tyran
Priznala, že ju bije už celé roky

Zdroj │ Foto: Facebook, YouTube