Barbara Haščáková (41) vystrašila pred niekoľkými hodinami všetkých fanúšikov, keď sa na verejnosť dostali informácie o tom, že speváčka má byť hospitalizovaná v nemocnici vo vážnom stave. Napokon sa rozhodla napísať status na svojom profile na sociálnej sieti.

Barbara Haščáková žije už niekoľko rokov za veľkou mlákou spolu so svojím manželom. Podľa občasných statusov na sociálnej sieti sa ale zdalo, že speváčka má prechádzať náročnou životnou etapou, a dokonca hovorila aj o týraní, hoci svoje slová napokon vždy stiahla.

Ereport ale pred pár hodinami uviedol, že Barbara sa má nachádzať v nemocnici vo vážnom stave s podozrením na krvácanie do mozgu. Krátko na to prehovorila aj jej dobrá kamarátka Silvia Šuvadová, ktorá uviedla podrobnejšie informácie o speváčkinom aktuálnom stave. K medializovaným správam napokon poskytla stanovisko aj samotná Barbara.

V najnovšom statuse na profile, ktorý si nanovo založila len v apríli tohto roka, uviedla, že je zdravá, aj keď Silvia Šuvadová či umelec David Key naznačili isté problémy. „Neverte všetkému, čo sa v bulvári píše.. Neviem, kto mi chce furt ublížiť a osočovať, ale nie je to pravda. Som zdravá a som doma a na Slovensko sa vôbec nechystám v tomto roku a ani v nasledujúcom, zatiaľ. Želám všetkým veľa zdravia,“ napísala. Či sú to naozaj jej vlastné slová a či nemá žiadne zdravotné problémy, je ale otázne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj │ Foto: FB/Barbara Hascakova, Televízia Markíza