I keď sa Barbora Balúchová po prevalení tehotenstva s multioteckom Kollárom vyhýba medializácii a s nikým poriadne nekomunikuje, nepriamo však robí úplný opak. Fotkami, ktoré uverejňuje na sociálnej sieti prezrádza viac, ako by možno chcela.

Exsuperstáristka Barbora Balúchová sa i naďalej venuje spevu a pôsobí v skupine Starmania. Práve na ich oficiálnej stránke sa uvádza, že ide o združenie, ktoré už 10 rokov baví ľudí najväčšími českými a slovenskými hitmi všetkých čias. Určite sa nejednému naskytá otázka, či pôsobenie v skupine, ktorá nie je veľmi známa širokej verejnosti, dokáže Barboru uživiť natoľko, aby si mohla dovoliť luxusný život.

[sociallocker]A pravé takým životom sa speváčka prezentuje. Pred nejakým časom uverejnila na sociálnej sieti fotku, kde sedí v drahom kabriolete. Žeby si naň zarobila prespievanými česko-slovenskými hitmi? Alebo v tom má prsty jej zazobaný milenec?

Pred pár dňami opäť na seba upozornila ďalšou prekvapivou fotkou. Sedí v luxusnom aute Rolls Royce, pričom sa pochválila, že sa cítila ako kráľovná. A tak sa ihneď každému naskytá otázka, či za jej obrovskou spokojnosťou, stojí práve budúci otec jej dieťaťa, Boris Kollár.

Zdroj / Foto: Instagram[/sociallocker]