Slovenská speváčka Barbora Balúchová sa stala známou vďaka účasti v šou Slovensko hľadá Superstar. Preslávila sa však aj ako Kollárová matka číslo deväť. Aj napriek tomu, že média jej dali poriadne zabrať, rozhodla sa prehovoriť o svojej budúcnosti po boku multiotecka.

Radosť z desiateho potomka Borisa Kollára je pre Barboru natoľko veľká, že na istý čas zabudla na hárem, ktorého je súčasťou. No neustále otázky ju dohnali k priznaniu, že bábätko s podnikateľom plánovala. Podľa jej slov, sú dnes obaja šťastní, že majú krásneho syna.

Balúchová je presvedčená, že zlatokopka rozhodne nie je a od toho má veľmi ďaleko. Kollára úprimne miluje a peniaze nie sú jej prioritou. Barborine slová naznačujú, že s multioteckom tvoria pár. Dokonca priznala, že žiarli na politiku, ktorá spôsobuje otcovi jej dieťaťa neustálu únavu.

,,Boris je tornádo, mám veľmi rada jeho energiu, je to veľmi pozitívny človek, s ktorým sa nedá ani pohádať. Proste cítite pri tom mužovi, že je ten pravý,“ pochválila sa vždy usmiata mamička pre cas.sk.

Zdroj: cas.sk  |  Foto: Facebook, Instagram