Bývalá finalistka speváckej šou Slovensko hľadá Superstar 2 sa aj po rokoch venuje hudbe, pričom aktuálne hviezdi v televízii Senzi, kde má vlastnú talkshow. 34-ročná blondínka je však predovšetkým mamou malého Alexa, popri ktorom stíha aj starostlivosť o seba samu.

Barbora Balúchová (34) sa v minulosti dostala do hľadáčika médií potom, čo porodila dieťa politikovi a podnikateľovi Borisovi Kollárovi, kým sama vlastnila salón krásy. Neprehliadnuteľná blondínka sa pritom netají skutočnosťou, že si rada dopomôže k vysnívanému vzhľadu návštevou odborníkov, pričom absolvovala aj úpravu dekoltu.

V jej prípade však nejde o žiadne dramatické zásahy a na estetickej klinike si necháva vylepšiť len drobné nedostatky. ,,Ja si snažím aspoň raz za rok vyrovnať čelo botoxom, pretože mám extrémnu mimiku, a pery si dávam hydratovať kyselinou hyaluronovou,“ priznáva otvorene mamička 5-ročného Alexa.

Pre dievčatá, ktoré sa rozhodnú pre akýkoľvek zákrok, má však zásadnú radu: ,,Dievčatá, prosím vás, ak chcete podstúpiť estetický alebo plastický zákrok, prosím, vyhľadajte si naozaj profesionála a nehľadajte varianty, len aby to bolo najlacnejšie. Nemusí to skončiť vôbec dobre,“ varuje Barbora, ktorá sa už na žiadnu ďalšiu plastickú operáciu nechystá.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj | Foto: IG/barborabaluchovaofficial