Speváčka Barbora Balúchová vraj čaká desiate dieťa multiotecka Borisa Kollára a i keď sa k tomu zatiaľ verejne nepriznala, nepriamo to už viackrát potvrdila.

Barbora sa pomaličky dostáva do pokročilejšieho štádia tehotenstva, kedy jej už bruško začína vidno. Stále sa venuje spevu a so svojou skupinou sa zúčastňuje aj viacerých koncertov a teda sa snaží žiť tak, ako doteraz, kým to bude možné.

[sociallocker]Aj keď Barbora toho zatiaľ veľa k svojmu tehotenstvu nepovedala a médiám sa vyhýba, v rozhovore pre cas.sk konečne prezradila aj čosi naviac. Termín pôrodu má vraj hneď na začiatku januára a začala už pomaly kupovať aj vecičky pre bábätko. A práve z toho jej prišlo až do plaču.

„Cítim sa dobre, som šťastná. Veľmi sa teším a postupne začínam zháňať veci pre bábätko. Minule som bola zhrozená z toho, koľko je produktov. Kedysi sme mali plienky, postieľku, kočík,” prezradila speváčka pre cas.sk, ktorá sa na rolu matky poctivo pripravuje. Dokazuje to aj niekoľkými fotkami, ktoré zdieľa na sociálnej sieti. S úsmevom pózuje s deťmi, takže k drobcom má rozhodne veľmi blízko a určite z nej bude skvelá matka.

Príprava na večerné hranie.??

Video uverejnené používateľom Barbora Balúchová ? (@barborabaluchova),

Malý princ?

Fotka uverejnená používateľom Barbora Balúchová ? (@barborabaluchova),

Milujem čas strávený s vami❤️

Fotka uverejnená používateľom Barbora Balúchová ? (@barborabaluchova),

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram, Facebook
[/sociallocker]