Už je tomu týždeň, čo Barbora porodila syna podnikateľovi Borisovi Kollárovi. Teraz je však poriadne vytočená.

[sociallocker]Speváčka porodila 12. januára syna Alexandra Jána, ktorého má s Borisom Kollárom. Teraz sa rozhodla adresovať drsný odkaz novinárom. Vraj nečakala, že to zájde až takto ďaleko. “Dajte pokoj mne, mojej rodine a mojim najbližším! Len pred pár dňami som sa stala mamou, a to, čoho ste schopní, už prekročilo všetky medze. To, že ste mi prišli do izby deň po pôrode, je hyenizmus najvyššieho stupňa, a to, že otravujete a prenasledujete mojich najbližších doma, pre čo stratili všetko svoje súkromie, nemám slov,” napísala nahnevane blondínka.

O synovi vraj nebude poskytovať žiadne informácie. Jediné otázky, na ktoré odpovie sa budú týkať jej práce, ktorou je spievanie. “Svoju rodinu a blízkych priateľov budem vždy chrániť, ako najlepšie viem, a každým útokom na nich strácate aj poslednú nádej na akýkoľvek rozhovor so mnou,” dodala Balúchová.

Väčšina ľudí s ňou súhlasilo, no objavili sa aj názory, že s tým mala počítať. “Barbora, nič v zlom, ale s týmto si musela počítať, keď otec tvojho dieťaťa je ten, kto je,” myslí si Michal. Na to Barbora zareagovala, že nečakala však, že jej prídu do izby deň po pôrode. Rozhodla sa ju podporiť aj jedna z exfarmárok, Nikola Komorová, ktorá je tiež čerstvou mamičkou. “Ako toto už je moc to čo si dovoľujú. Normálne nechápem. A ako je možné že personál pusti novinárov za dvere…tam nemali mat čo prístup,” hovorí Komorová.

Zdroj/Foto: Facebook
[/sociallocker]