Kollárova (52) matka č. 9 Barbora Balúchová (30) sa aktuálne stará o ich spoločného synčeka Alexandra Jána na materskej dovolenke. V komentári na sociálnej sieti sa ale prekecla a prezradila skutočnú pravdu o peniazoch od boháča.

Barbora je aktuálne na materskej dovolenke a príkladne sa stará o malého Alexandra Jána. Blondínka si od mamičiek vyslúžila obdiv vďaka svojmu kulinárskemu umeniu, ktoré dokazuje denno-dennou prípravou zdravých pokrmov pre svojho drobca. Okrem toho sa jej fanúšikovia zaujímajú aj o to, ako sa o seba stará, a tak sa speváčka často podelí aj o typy na kozmetické produkty či skrášľovacie procedúry.

Práve jedna z takýchto procedúr, ktorú nedávno odporúčala na Instagrame, sa ale stala terčom sarkastickej poznámky jednej z komentujúcich, ktorá poznamenala, že takéto niečo si matka na materskej nemôže dovoliť, jedine ak má dieťa s bohatým chlapom. Procedúru na zbavenie sa tuku a celulitídy totiž ponúka klinika po 20 odporučených ošetreniach za 500 eur. Speváčka sa ale nenechala vykoľajiť a ženu uzemnila nečakanou odpoveďou: “Alebo keď má úžasné dieťa, pri ktorom si vie privyrobiť. Peniaze, ktoré Alex dostáva, sú jeho peniaze, nie moje,” prezradila rozhorčene.

Barbora sa tak mierne preriekla a priznala, že od otca svojho dieťaťa dostáva peniažky, na ktoré sú u Borisa Kollára zvyknuté aj jeho predošlé partnerky a matky jeho detí. Zároveň odhalila, že z týchto prostriedkov si nevyčlení nič pre svoje osobné potreby. A hoci si čo to privyrobí reklamou na sociálnych sieťach či občasnými vystúpeniami, ľudia sú zrejme napriek tomu zvedaví, z čoho pokrýva svoj nákladný životný štýl. Blondínka sa ale zrejme v poslednej dobe najviac teší  z toho, že po nedávnej autonehode vyviazla ona aj synček bez zranení.

Zdroj │  Foto: Instagram